MalyszPokemon
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

MalyszPokemon

MALYSZ POKEMON
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Jak to naprawić?

Go down 
+2
1059347
MówiąMiBlood
6 posters
AutorWiadomość
MówiąMiBlood

MówiąMiBlood


Liczba postów : 57
Join date : 16/05/2014
Age : 25
Skąd : Ryki

Jak to naprawić? Empty
PisanieTemat: Jak to naprawić?   Jak to naprawić? Icon_minitimeNie Maj 18, 2014 8:52 pm

Kiedyś robiąć quest w Nebrasca, nagle mnie wywaliło, po zalogowaniu byłem z pokiem tam gdzie wcześniej ale zmieniła się jedna rzecz a mianowicie znikł mi obrazek pokemona na pokeballem w ręce (tam gdzie się wyciąga xd). Zacząłem też zauważać lag kiedy próbuje zmienić pokemona, przeciągając inny pokeball w to miejsce i otwierając go. Wie ktoś może jak to naprawić?
Powrót do góry Go down
1059347




Liczba postów : 9
Join date : 17/05/2014

Jak to naprawić? Empty
PisanieTemat: Re: Jak to naprawić?   Jak to naprawić? Icon_minitimePon Maj 19, 2014 5:54 am

Spotkałem się już z tym na innym serwerze. Pokemon jest praktycznie do wywalenia bo już nie będzie działać jedyna możliwość to taka że admin Ci go odda.
Powrót do góry Go down
MówiąMiBlood

MówiąMiBlood


Liczba postów : 57
Join date : 16/05/2014
Age : 25
Skąd : Ryki

Jak to naprawić? Empty
PisanieTemat: Re: Jak to naprawić?   Jak to naprawić? Icon_minitimePon Maj 19, 2014 6:48 am

Nie, pokemon jest, działa i wszystko ok tylko nie widać jego miniaturki :/
[You must be registered and logged in to see this image.]
Powrót do góry Go down
1059347




Liczba postów : 9
Join date : 17/05/2014

Jak to naprawić? Empty
PisanieTemat: Re: Jak to naprawić?   Jak to naprawić? Icon_minitimePon Maj 19, 2014 6:50 am

Aha to nie mam pojęcia co się stało jakiś bug.
Niestety nie pomogę. Sad
Powrót do góry Go down
Spreh

Spreh


Liczba postów : 64
Join date : 18/05/2014
Age : 26
Skąd : Kraków

Jak to naprawić? Empty
PisanieTemat: Re: Jak to naprawić?   Jak to naprawić? Icon_minitimePon Maj 19, 2014 6:44 pm

Może nie ma jej wgranej lub jak kolega @up napisał bug...
Powrót do góry Go down
MówiąMiBlood

MówiąMiBlood


Liczba postów : 57
Join date : 16/05/2014
Age : 25
Skąd : Ryki

Jak to naprawić? Empty
PisanieTemat: Re: Jak to naprawić?   Jak to naprawić? Icon_minitimePon Maj 19, 2014 6:51 pm

Tylko, że wysztkich moich poków nie widać, wcześniej były wszystkie :/ Na innych postaciach widać już.
Powrót do góry Go down
Spreh

Spreh


Liczba postów : 64
Join date : 18/05/2014
Age : 26
Skąd : Kraków

Jak to naprawić? Empty
PisanieTemat: Re: Jak to naprawić?   Jak to naprawić? Icon_minitimePon Maj 19, 2014 6:58 pm

Wow trudno mi na to odpowiedzieć zapewne zbugowało ci konto.
Hmm jeśli ci to bardzo przeszkadza a może.Admin ma taką opcję że może usunąć ci konto i zrobić nowe z takim samym lvl-em oraz pokami które mu wcześniej pokażesz.
Nie wiem czy taka opcja by ci pasowała.Ale może się mylę i to tylko chwilowy bug lub da się go odbugować jeszcze popytam admina jak wróci z (nie wiem z czego) ale podobno za pare dni.
Naprawdę mogę się mylić iż każdy silnik ma inne preferencje a silnik MalyszPokemon jest pisany od początku przez Malysza.
Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
MówiąMiBlood

MówiąMiBlood


Liczba postów : 57
Join date : 16/05/2014
Age : 25
Skąd : Ryki

Jak to naprawić? Empty
PisanieTemat: Re: Jak to naprawić?   Jak to naprawić? Icon_minitimePon Maj 19, 2014 7:01 pm

Dzięki, nie przeszkadza to aż tak bardzo, ale jest niekomfortowe xd. A, i ten lag już znikł.
Powrót do góry Go down
Darkness1

Darkness1


Liczba postów : 50
Join date : 18/05/2014
Age : 25
Skąd : Włocławek

Jak to naprawić? Empty
PisanieTemat: Re: Jak to naprawić?   Jak to naprawić? Icon_minitimePon Maj 19, 2014 7:21 pm

Mam taki sam problem jak Blood też chce pomocy !
Powrót do góry Go down
Maccus

Maccus


Liczba postów : 22
Join date : 19/05/2014
Skąd : Ciechanów

Jak to naprawić? Empty
PisanieTemat: Re: Jak to naprawić?   Jak to naprawić? Icon_minitimeSro Maj 21, 2014 3:53 pm

Też mam taki problem , ale wiem ile ma Malysz pracy i nie spamuję tym tak bardzo. Chodź daje kilka pomysłów co do ulepszenia serwa xd. W grze to tyle nie przeszkadza to bug .
Powrót do góry Go down
ania

ania


Liczba postów : 45
Join date : 11/05/2014
Skąd : gdynia

Jak to naprawić? Empty
PisanieTemat: Re: Jak to naprawić?   Jak to naprawić? Icon_minitimeSro Maj 21, 2014 5:41 pm

Ja też tak mam
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jak to naprawić? Empty
PisanieTemat: Re: Jak to naprawić?   Jak to naprawić? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Jak to naprawić?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
MalyszPokemon :: Ogólne :: Pytania-
Skocz do: