MalyszPokemon
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

MalyszPokemon

MALYSZ POKEMON
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Deoxys i Latias/Latios

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
MówiąMiBlood

MówiąMiBlood


Liczba postów : 57
Join date : 16/05/2014
Age : 25
Skąd : Ryki

Deoxys i Latias/Latios Empty
PisanieTemat: Deoxys i Latias/Latios   Deoxys i Latias/Latios Icon_minitimePon Maj 19, 2014 7:51 am

Proponuję dodać jakieś skille w miejsca gdzie ich nie ma:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Skille Deoxysa. Jak widać nie ma m2,m4,m6. Moje propozycje na skille to : m2-Psyusion, m4-Pursuit, m6-Shadow Storm.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Skille Latiasa (Latios ma prawie takie same). Nie ma m6, ja proponuję dodać tam Draco Meteor. A, i poprawić Fireball, Volcano Burst i Magma Storm na typ fire.

To tylko moje sugestie, nikomu nie karze robić czegoś takiego, ale było by fajnie Smile
Powrót do góry Go down
Spreh

Spreh


Liczba postów : 64
Join date : 18/05/2014
Age : 26
Skąd : Kraków

Deoxys i Latias/Latios Empty
PisanieTemat: Re: Deoxys i Latias/Latios   Deoxys i Latias/Latios Icon_minitimePon Maj 19, 2014 6:48 pm

Niestety to nie jest takie proste iż trzeba by od nowa wgrywać danego poka na serwer (aby był kompatybilny z silnikiem) i nie wiem czy to się może udać.Pamiętam iż swego czasu także miałem z tym problem a jest to sprawa trudna do wyjaśnienia w każdym razie nie wystarczy tylko skonfigurować go w notatniku.
Powrót do góry Go down
 
Deoxys i Latias/Latios
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
MalyszPokemon :: Ogólne :: Sugestie-
Skocz do: