MalyszPokemon
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

MalyszPokemon

MALYSZ POKEMON
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Moja sugestia odnosnie Serwera :)

Go down 
+2
Spreh
Sekineq
6 posters
AutorWiadomość
Sekineq

Sekineq


Liczba postów : 31
Join date : 24/05/2014

Moja sugestia odnosnie Serwera :) Empty
PisanieTemat: Moja sugestia odnosnie Serwera :)   Moja sugestia odnosnie Serwera :) Icon_minitimeSob Maj 24, 2014 7:38 pm

Witam i Pozdrawiam hehe ^.^

Oto lista moich sugestii w których mógł bym także pomoc bez żadnego wynagrodzenia Smile
1. Inny wygląd forum ponieważ te co jest troszkę odstrasza :/
2. Domena (xaa.pl or other)
3. Ataki Legend troszkę przesada gdy z reki pokemon bije jak ze wszystkich magi x5 :O
4. Pic klienta
5. Reklama (Filmik/Bannery)
Większa ilość questów na vip jak i na free land z tym że nie takie questy że wchodzisz z pokemonem który ma 6.4mln hp a i tak pada na hita : D
6. Quest na Vip Acces który trwał by od 3-5dni w tedy ludzie by wiedzieli czy warto jest kupować Vip Konto czy też nie Smile

Pozdrowienia dla Malysza, Ani, Ivana, Macc, i innych Smile
Powrót do góry Go down
Spreh

Spreh


Liczba postów : 64
Join date : 18/05/2014
Age : 26
Skąd : Kraków

Moja sugestia odnosnie Serwera :) Empty
PisanieTemat: Re: Moja sugestia odnosnie Serwera :)   Moja sugestia odnosnie Serwera :) Icon_minitimeSob Maj 24, 2014 7:47 pm

Jest wymienił mnie...
A tak apropo tematu co do questów(nadal nie wiem czy Malyszowi uda się ogarnąć te skrzynki i drzwi lvl'owe) jeśli tak będę kontynuował pracę nad mapą. Na razie nie dysponuję ogromnym polem czasowym ponieważ jak sami wiecie końcówka roku.Lecz kiedy tylko wszystko się powiedzie wezme się do roboty!
Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Sekineq

Sekineq


Liczba postów : 31
Join date : 24/05/2014

Moja sugestia odnosnie Serwera :) Empty
PisanieTemat: Re: Moja sugestia odnosnie Serwera :)   Moja sugestia odnosnie Serwera :) Icon_minitimeSob Maj 24, 2014 7:51 pm

Ivan bez lipy ^.^
Co do bramek lvl spróbuje załatwić dobry skrypt i napisze do któregoś z Adminów skoro jest takowy problem Wink

Ja to tam nawet w robocie siedzę sobie gram Very Happy
Powrót do góry Go down
Spreh

Spreh


Liczba postów : 64
Join date : 18/05/2014
Age : 26
Skąd : Kraków

Moja sugestia odnosnie Serwera :) Empty
PisanieTemat: Re: Moja sugestia odnosnie Serwera :)   Moja sugestia odnosnie Serwera :) Icon_minitimeSob Maj 24, 2014 7:52 pm

Byłbym wdzięczny (:
Powrót do góry Go down
Poopcorn

Poopcorn


Liczba postów : 49
Join date : 22/05/2014
Age : 31
Skąd : Z Biedronki

Moja sugestia odnosnie Serwera :) Empty
PisanieTemat: Re: Moja sugestia odnosnie Serwera :)   Moja sugestia odnosnie Serwera :) Icon_minitimeNie Maj 25, 2014 9:57 am

Forum jest proste można by się postarać o troszke inny wygląd , a co do ataków to się zgadzam za dużo biją te legi z łapy a mniej z innych ataków
Powrót do góry Go down
Spreh

Spreh


Liczba postów : 64
Join date : 18/05/2014
Age : 26
Skąd : Kraków

Moja sugestia odnosnie Serwera :) Empty
PisanieTemat: Re: Moja sugestia odnosnie Serwera :)   Moja sugestia odnosnie Serwera :) Icon_minitimeNie Maj 25, 2014 10:09 am

Wystarczy wgrać nową skórkę i będzie ok.
Powrót do góry Go down
Sekineq

Sekineq


Liczba postów : 31
Join date : 24/05/2014

Moja sugestia odnosnie Serwera :) Empty
PisanieTemat: Re: Moja sugestia odnosnie Serwera :)   Moja sugestia odnosnie Serwera :) Icon_minitimeNie Maj 25, 2014 11:46 am

To nie nową skórkę tylko coś własnego a nie gotowca
Powrót do góry Go down
Spreh

Spreh


Liczba postów : 64
Join date : 18/05/2014
Age : 26
Skąd : Kraków

Moja sugestia odnosnie Serwera :) Empty
PisanieTemat: Re: Moja sugestia odnosnie Serwera :)   Moja sugestia odnosnie Serwera :) Icon_minitimeNie Maj 25, 2014 12:17 pm

Jeśli umiesz...
Powrót do góry Go down
Sekineq

Sekineq


Liczba postów : 31
Join date : 24/05/2014

Moja sugestia odnosnie Serwera :) Empty
PisanieTemat: Re: Moja sugestia odnosnie Serwera :)   Moja sugestia odnosnie Serwera :) Icon_minitimeNie Maj 25, 2014 1:57 pm

Za pomoc nad forum chciał bym tylko moderatora abym mógł poprawiać błędy jak by coś :-P
Dajcie mi dwa trzy dni zrobię caly szablon z tym że na phpbb3 :-)
Powrót do góry Go down
Spreh

Spreh


Liczba postów : 64
Join date : 18/05/2014
Age : 26
Skąd : Kraków

Moja sugestia odnosnie Serwera :) Empty
PisanieTemat: Re: Moja sugestia odnosnie Serwera :)   Moja sugestia odnosnie Serwera :) Icon_minitimeNie Maj 25, 2014 2:00 pm

Co jest do poprawy na forum? Oprócz nowej skórki
Powrót do góry Go down
Sekineq

Sekineq


Liczba postów : 31
Join date : 24/05/2014

Moja sugestia odnosnie Serwera :) Empty
PisanieTemat: Re: Moja sugestia odnosnie Serwera :)   Moja sugestia odnosnie Serwera :) Icon_minitimeNie Maj 25, 2014 3:25 pm

Chat ale to bym odrazu zrobił :-P
Nawet napisze inaczej zrobię całe forum wszystko wgram oplace pierwszy miesiąc a potem 3,69 mies sms to damy rade :-D
Administracja bedzie miała pełna władze zgadzacie sie na taka obcje?
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 10
Join date : 21/03/2014
Skąd : Szczecin

Moja sugestia odnosnie Serwera :) Empty
PisanieTemat: Re: Moja sugestia odnosnie Serwera :)   Moja sugestia odnosnie Serwera :) Icon_minitimeNie Maj 25, 2014 3:27 pm

Wiem, że forum nie jest idealne. Sekineq co do moderatora to jeszcze pomyśle, ponieważ właśnie potrzebuje kogoś kto by zamykał stare tematy, a ja nie mam za dużo czasu na to :\ Jak zrobisz może jakieś logo, to pomyśle nad tym, ale muszę jeszcze z Małyszem pogadać. Dzięki za chęci.
Powrót do góry Go down
https://malyszpokemon.forumpl.net
Maccus

Maccus


Liczba postów : 22
Join date : 19/05/2014
Skąd : Ciechanów

Moja sugestia odnosnie Serwera :) Empty
PisanieTemat: Re: Moja sugestia odnosnie Serwera :)   Moja sugestia odnosnie Serwera :) Icon_minitimeNie Maj 25, 2014 6:42 pm

Co do tego vipa to nwm bo ten 3-5 dni i się poprzechodzi większość questów ; d
Pozdrawiam
Macc
Powrót do góry Go down
Sekineq

Sekineq


Liczba postów : 31
Join date : 24/05/2014

Moja sugestia odnosnie Serwera :) Empty
PisanieTemat: Re: Moja sugestia odnosnie Serwera :)   Moja sugestia odnosnie Serwera :) Icon_minitimeNie Maj 25, 2014 7:10 pm

Dlatego lepiej bedzie w tedy dorobic wiecej questow/respawnow itd ? Razz
Powrót do góry Go down
Maccus

Maccus


Liczba postów : 22
Join date : 19/05/2014
Skąd : Ciechanów

Moja sugestia odnosnie Serwera :) Empty
PisanieTemat: Re: Moja sugestia odnosnie Serwera :)   Moja sugestia odnosnie Serwera :) Icon_minitimeNie Maj 25, 2014 8:16 pm

I tak jest dużo ich : p Choć można dodać xd
Pozdrawiam
Macc
Powrót do góry Go down
Spreh

Spreh


Liczba postów : 64
Join date : 18/05/2014
Age : 26
Skąd : Kraków

Moja sugestia odnosnie Serwera :) Empty
PisanieTemat: Re: Moja sugestia odnosnie Serwera :)   Moja sugestia odnosnie Serwera :) Icon_minitimeNie Maj 25, 2014 8:58 pm

Jeśli chcecie nowe questy na vip'ie musicie się liczyć z tym że na końcu będzie jakis MVP bo inaczej to nie ma sensu.
Powrót do góry Go down
ania

ania


Liczba postów : 45
Join date : 11/05/2014
Skąd : gdynia

Moja sugestia odnosnie Serwera :) Empty
PisanieTemat: Re: Moja sugestia odnosnie Serwera :)   Moja sugestia odnosnie Serwera :) Icon_minitimePon Maj 26, 2014 1:58 pm

Nom ivan ma tu rację po tak to bez sensu ten quest bo każdy by go raz dwa zrobił.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Moja sugestia odnosnie Serwera :) Empty
PisanieTemat: Re: Moja sugestia odnosnie Serwera :)   Moja sugestia odnosnie Serwera :) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Moja sugestia odnosnie Serwera :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
MalyszPokemon :: Ogólne :: Sugestie-
Skocz do: