MalyszPokemon
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

MalyszPokemon

MALYSZ POKEMON
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Prośba o ub

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
abrakadba




Liczba postów : 16
Join date : 01/06/2014

Prośba o ub Empty
PisanieTemat: Prośba o ub   Prośba o ub Icon_minitimePią Cze 20, 2014 4:04 pm

Dostałem bana za to , ze dałem Pokemona Legendarnego jakiemuś typowi , a jak Ania dała lvl nowemu typowi z innego serwera 150 to jest już chyba faworyzacja wobec innych Wink
Powrót do góry Go down
ania

ania


Liczba postów : 45
Join date : 11/05/2014
Skąd : gdynia

Prośba o ub Empty
PisanieTemat: Re: Prośba o ub   Prośba o ub Icon_minitimeSob Cze 21, 2014 10:14 am

nie dałam 150, tylko 10lvl bo nie mógł ubrać pikachu, więc bye. po drugie jest zakaz dawania poków legendarnych na servie. więc bye
Powrót do góry Go down
abrakadba




Liczba postów : 16
Join date : 01/06/2014

Prośba o ub Empty
PisanieTemat: Re: Prośba o ub   Prośba o ub Icon_minitimeSob Cze 21, 2014 10:16 am

10 lvl dałaś typowi jakeimuś brazolowi , ale gadamy o Nezuno kolegga z PokeVb to jak mu dalem legendarnego pokemona to mu dalaś też lvl ;') bo jakoś watpię żęby po 10 min od tego kiedy mu dalem lugie mial 150 Wink
Powrót do góry Go down
ania

ania


Liczba postów : 45
Join date : 11/05/2014
Skąd : gdynia

Prośba o ub Empty
PisanieTemat: Re: Prośba o ub   Prośba o ub Icon_minitimeSob Cze 21, 2014 10:28 am

Nie dałam mu lvl on był z bloodem łowili. Blood łowil ma ma ultra rod a on bił. nwm czy wiesz tak można nawet w 5 min nabić 150lvl
Powrót do góry Go down
abrakadba




Liczba postów : 16
Join date : 01/06/2014

Prośba o ub Empty
PisanieTemat: Re: Prośba o ub   Prośba o ub Icon_minitimeSob Cze 21, 2014 10:40 am

TAk dalem mu legende i siedzieliscie w depo bo byl najazd sh alakow Wink oni tez tam byli potem poszli do domku Wink
Powrót do góry Go down
MówiąMiBlood

MówiąMiBlood


Liczba postów : 57
Join date : 16/05/2014
Age : 25
Skąd : Ryki

Prośba o ub Empty
PisanieTemat: Re: Prośba o ub   Prośba o ub Icon_minitimeSob Cze 21, 2014 11:11 am

Tak, expiłem go do 200 lvl'a na łowieniu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Prośba o ub Empty
PisanieTemat: Re: Prośba o ub   Prośba o ub Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Prośba o ub
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
MalyszPokemon :: Pozostałe :: Inne-
Skocz do: