MalyszPokemon
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

MalyszPokemon

MALYSZ POKEMON
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Legendy z Questów

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Darkness1

Darkness1


Liczba postów : 50
Join date : 18/05/2014
Age : 25
Skąd : Włocławek

Legendy z Questów Empty
PisanieTemat: Legendy z Questów   Legendy z Questów Icon_minitimePon Maj 19, 2014 5:57 pm

Z Questów dostaje się itemki chyba jak się ma 6 poków przy sobie więc ADM.[GM] powinni wymieniać na pokemony które ten Quest daje.A nie że ADM Malysz mówi ze albo wylatuje pok albo ozdoba bo mi ani razu pok nie wyleciał ani nikomu kogo znam a znam dużo osób, Takie jest moje zdanie.
Powrót do góry Go down
1059347




Liczba postów : 9
Join date : 17/05/2014

Legendy z Questów Empty
PisanieTemat: Re: Legendy z Questów   Legendy z Questów Icon_minitimePon Maj 19, 2014 6:17 pm

Z tym się zgodzę już nawet nie chodzi o to że itemki leczą a nie poki tylko o to że ADM Malysz w ogóle ich nie wymienia według niego to jest ozdoba i jak nie wypadł pok to mamy pecha.
Albo przeróbcie to na lecące poki albo niech Malysz nie wciska kitu że to tylko ozdoba i niech zacznie je wymieniać. A niepoinformowani gracze nawet nie wiedzą że trzeba to wymienić na lege i wywalają te itemki.
Powrót do góry Go down
MówiąMiBlood

MówiąMiBlood


Liczba postów : 57
Join date : 16/05/2014
Age : 25
Skąd : Ryki

Legendy z Questów Empty
PisanieTemat: Re: Legendy z Questów   Legendy z Questów Icon_minitimePon Maj 19, 2014 6:26 pm

Jeszcze co do Nebrasca Quest, powinno się tam wybierać Latiosa lub Latiasa, a ja i kilka innych ziomków robiliśmy i każdemu wypdał Latias, niezleżnie którą skrzyknę wybrał, a Małysz pisał że to losowo daje albo Latiasa, albo Latiosa. Ale to przypadek że wyszscy ledzie na servie którzy zrobili tego questa dostali Latiasa?
Powrót do góry Go down
Darkness1

Darkness1


Liczba postów : 50
Join date : 18/05/2014
Age : 25
Skąd : Włocławek

Legendy z Questów Empty
PisanieTemat: Re: Legendy z Questów   Legendy z Questów Icon_minitimePon Maj 19, 2014 6:31 pm

Z tymi latosami to jest tak ze ten niebieski jest zbugowany xD
Powrót do góry Go down
MówiąMiBlood

MówiąMiBlood


Liczba postów : 57
Join date : 16/05/2014
Age : 25
Skąd : Ryki

Legendy z Questów Empty
PisanieTemat: Re: Legendy z Questów   Legendy z Questów Icon_minitimePon Maj 19, 2014 6:33 pm

A to spoko, ale Małysz i tak pisał, że losowo sie dostaje :d
Powrót do góry Go down
Spreh

Spreh


Liczba postów : 64
Join date : 18/05/2014
Age : 26
Skąd : Kraków

Legendy z Questów Empty
PisanieTemat: Re: Legendy z Questów   Legendy z Questów Icon_minitimePon Maj 19, 2014 6:39 pm

Witam.
Mianowicie do tego co piszecie u góry potrzebny jest skrypt.
Z racji prywatnych naszego Admina niestety nie można było tego szybciej ruszyć.
Brałem się do tego skryptu lecz on niestety przewyższa moje możliwości lecz spróbuje jak najszybciej temu zaradzić.Nie wiem czy mogę się tu wypowiedzieć w imieniu Admina myślę że to powinno zostać wprowadzone wraz z nadejściem update'u. Prosimy jeszcze o parę dni cierpliwości.
Dziękuję
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Legendy z Questów Empty
PisanieTemat: Re: Legendy z Questów   Legendy z Questów Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Legendy z Questów
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Polowania na legendy
» Legendy GRafiks be me

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
MalyszPokemon :: Ogólne :: Zgłaszanie błędów-
Skocz do: