MalyszPokemon
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

MalyszPokemon

MALYSZ POKEMON
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Polowania na legendy

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Poopcorn

Poopcorn


Liczba postów : 49
Join date : 22/05/2014
Age : 31
Skąd : Z Biedronki

Polowania na legendy Empty
PisanieTemat: Polowania na legendy   Polowania na legendy Icon_minitimePon Maj 26, 2014 10:55 am

Myślę że fajnym pomysłem były by polowania na legendy , stworzenie npc's u którego zaczynało by się quest na zabicie danej ilości legend , w zamian za ukończenie questu otrzymali byśmy np levele albo jakies itemki . Wink
Powrót do góry Go down
Sekineq

Sekineq


Liczba postów : 31
Join date : 24/05/2014

Polowania na legendy Empty
PisanieTemat: Re: Polowania na legendy   Polowania na legendy Icon_minitimePon Maj 26, 2014 10:58 am

Moim zdaniem dobry pomysl :O
Jakieś urozmaicenie do gry Very Happy
Powrót do góry Go down
ania

ania


Liczba postów : 45
Join date : 11/05/2014
Skąd : gdynia

Polowania na legendy Empty
PisanieTemat: Re: Polowania na legendy   Polowania na legendy Icon_minitimePon Maj 26, 2014 1:54 pm

Chociaż coś! Very Happy
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 10
Join date : 21/03/2014
Skąd : Szczecin

Polowania na legendy Empty
PisanieTemat: Re: Polowania na legendy   Polowania na legendy Icon_minitimePon Maj 26, 2014 2:10 pm

ania napisał:
Chociaż coś! Very Happy

Proszę o dłuższe wypowiedzi, ale nie chodzi mi o jakieś naprawdę długie, tylko żeby miały sens. Jak nie wiecie co napisać to nie piszcie.
Co do tematu, to nie zły pomysł, lecz żeby to polowanie może było nie tylko na legendy, ale również na Shiny pokemony. Może i nawet na normalne pokemony dla początkujących graczy np. Zabij 40 Spearow'ów. Dobra to tyle ode mnie.
Powrót do góry Go down
https://malyszpokemon.forumpl.net
Spreh

Spreh


Liczba postów : 64
Join date : 18/05/2014
Age : 26
Skąd : Kraków

Polowania na legendy Empty
PisanieTemat: Re: Polowania na legendy   Polowania na legendy Icon_minitimePon Maj 26, 2014 2:19 pm

Tak tylko weźmy pod uwagę to że nowy gracz grający godzinę na ots posiada już Jednego z trójki legendarnych psów...
Powrót do góry Go down
ania

ania


Liczba postów : 45
Join date : 11/05/2014
Skąd : gdynia

Polowania na legendy Empty
PisanieTemat: Re: Polowania na legendy   Polowania na legendy Icon_minitimePon Maj 26, 2014 3:43 pm

Ivannie dla tego jest losowanie, ale jak można za obserwować i tak wygrywacie. Niektórzy z graczy jakby to nazwać seniorów na tym ots daje im legendy więc mają bardzo ułatwioną grę. A z Polowaniami bym dała na rzadki okazy pokemonów.
Powrót do góry Go down
Poopcorn

Poopcorn


Liczba postów : 49
Join date : 22/05/2014
Age : 31
Skąd : Z Biedronki

Polowania na legendy Empty
PisanieTemat: Re: Polowania na legendy   Polowania na legendy Icon_minitimePon Maj 26, 2014 5:04 pm

sunny

/Admin
Pisałem coś na temat wypowiedzi... Nie wiesz co napisać. Nie pisz, proste. Pamiętaj o tym.
Powrót do góry Go down
Spreh

Spreh


Liczba postów : 64
Join date : 18/05/2014
Age : 26
Skąd : Kraków

Polowania na legendy Empty
PisanieTemat: Re: Polowania na legendy   Polowania na legendy Icon_minitimePon Maj 26, 2014 5:31 pm

Aniu nie pier*** mi tu proszę cie bo ja przegrałem 3 razy pod rząd a jeszcze czekam na moje saffari ball'e z eventu.
Powrót do góry Go down
ania

ania


Liczba postów : 45
Join date : 11/05/2014
Skąd : gdynia

Polowania na legendy Empty
PisanieTemat: Re: Polowania na legendy   Polowania na legendy Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 2:38 pm

Ivan nie stresuj się idź na jogę, a nie mnie obwiniaj za to.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Polowania na legendy Empty
PisanieTemat: Re: Polowania na legendy   Polowania na legendy Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Polowania na legendy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Legendy z Questów
» Legendy GRafiks be me

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
MalyszPokemon :: Ogólne :: Sugestie-
Skocz do: